دکتر افسانه صاحب الزمانی

دکتر افسانه صاحب الزمانی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان
%97
پیشنهاد(از 133 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماریهای کودکان و‌نوزادان ، بیماریهای ژنتیکی

در مطب مشاوره ژنتیک انجام می شود.

همکاری با بیمارستان ارجمند کرمان

آدرس اینستاگرام: dr_sahebalzamani

کد نظام پزشکی

31425

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شفا

آدرس:

کرمان، خیابان شفا، نبش کوچه شماره 2

تلفن:03432125535

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افسانه صاحب الزمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسانه صاحب الزمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 133 کاربر)

%97
129 کاربر از 133 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  68 نفر
 • 15-45 دقیقه
  42 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شفا
ملاحظات

لطفا در صورت عدم مراجعه نوبت خود را لغو نمایید. 

در صورت گرفتن نوبت و عدم مراجعه و لغو نکردن تا دو مرتبه دیگر نوبت سوم از سمت مطب قابل قبول نمیباشد

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، نوبت های گرفته شده از طریق سایت مربوط به مشاوره ژنتیک نمی باشد. لطفا برای گرفتن مشاوره ژنتیک با مطب تماس بگیرید.

لطفا حتما به گزینه حضوری و تلفنی توجه فرمایید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر افسانه صاحب الزمانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر افسانه صاحب الزمانی
دکتر افسانه صاحب الزمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسانه صاحب الزمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسانه صاحب الزمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسانه صاحب الزمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسانه صاحب الزمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسانه صاحب الزمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه صاحب الزمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسانه صاحب الزمانی کجا است؟
دکترافسانه صاحب الزمانی مطب خیابان شفا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افسانه صاحب الزمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افسانه صاحب الزمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه صاحب الزمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسانه صاحب الزمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسانه صاحب الزمانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسانه صاحب الزمانی چه زمانی است؟
دکتر افسانه صاحب الزمانی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه صاحب الزمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسانه صاحب الزمانی چقدر است؟
تا کنون 133 نفر به دکتر افسانه صاحب الزمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسانه صاحب الزمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر افسانه صاحب الزمانیدکترافسانه صاحب الزمانی dr afsane saheb zamani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر افسانه صاحب الزمانی در کرمان، خیابان شفا، نبش کوچه شماره 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسانه صاحب الزمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432125535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسانه صاحب الزمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسانه صاحب الزمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسانه صاحب الزمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسانه صاحب الزمانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسانه صاحب الزمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.