دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رقیه کریملو

دکتر رقیه کریملو

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

38687

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3

تلفن:04133259506

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رقیه کریملو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رقیه کریملو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار نیایش
تبریز - تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رقیه کریملو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه کریملو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رقیه کریملو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رقیه کریملو چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه کریملو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه کریملو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رقیه کریملو کجا است؟
دکتر رقیه کریملو 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رقیه کریملو را ببینید.
+
آیا دکتر رقیه کریملو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه کریملو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رقیه کریملو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه کریملو متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رقیه کریملو چه زمانی است؟
دکتر رقیه کریملو از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه کریملو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رقیه کریملو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رقیه کریملو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رقیه کریملو 0 از 5 است.
درباره دکتر رقیه کریملو


دکتر رقیه کریملو dr roghayeh karimlo از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر رقیه کریملو در تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رقیه کریملو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259506 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رقیه کریملو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رقیه کریملو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رقیه کریملو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رقیه کریملو متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رقیه کریملو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.