دکتر شکوفه رفیعی

دکتر شکوفه رفیعی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

62907
%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات خیابان اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، ما بین بیست متری و باغشاه، ساختمان پزشکان پاسکال، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شکوفه رفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شکوفه رفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی،مهربان و با تجربه هستن.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی با خدا مهربان و حاذق هستند

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باردار هستم بسیار با حوصله و آرامش به تمام صحبت ها گوش دادن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار مهربان و متعهد هستند ‌و روحیه مذهبی و خدایی ای که دارند باعث شده منصف باشند چیزی که من کمتر در بقیه پزشکان دیدم

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار مهربان،دلسوز،متعهد و مجرب بودند.از خدا براشون سلامتی و طول عمر آرزو می‌کنم.ضمن اینکه ایشون خیلی منصف هستند.من خانم دکتر رو قاطعانه به دوستان توصیه میکنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شکوفه رفیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شکوفه رفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شکوفه رفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شکوفه رفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شکوفه رفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت شکوفه رفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شکوفه رفیعی کجا است؟
دکتر شکوفه رفیعی 1 مطب در خیابان اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شکوفه رفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر شکوفه رفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه رفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شکوفه رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شکوفه رفیعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شکوفه رفیعی چه زمانی است؟
دکتر شکوفه رفیعی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفه رفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شکوفه رفیعی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر شکوفه رفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شکوفه رفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر شکوفه رفیعیدکتر شکوفه رفیعی dr shekofe rafiee از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر شکوفه رفیعی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، ما بین بیست متری و باغشاه، ساختمان پزشکان پاسکال، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شکوفه رفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318856-07132317635 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شکوفه رفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شکوفه رفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شکوفه رفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شکوفه رفیعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شکوفه رفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.