دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی ملازمانی

دکتر علی ملازمانی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

1482
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص روان‌شناسی و مشاوره خانواده

مشاوره پیش از ازدواج 

مشاوره خانواده 

درمان غیردارویی اضطراب، افسردگی و استرس‌های روانی

برگزاری دوره مهارت زندگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب مجیدیه

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خیابان کرمان، جنب پمپ بنزین پلاک 808، واحد 30، طبقه 9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی ملازمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ملازمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی ملازمانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مجیدیه
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خیابان کرمان، جنب پمپ بنزین پلاک 808، واحد 30، طبقه 9


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ملازمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ملازمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ملازمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ملازمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ملازمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ملازمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ملازمانی کجا است؟
دکتر علی ملازمانی 1 مطب در مطب مجیدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی ملازمانی را ببینید.
+
آیا دکتر علی ملازمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ملازمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ملازمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ملازمانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ملازمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی ملازمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ملازمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ملازمانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی ملازمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ملازمانی 0 از 5 است.
درباره دکتر علی ملازمانی


دکتر علی ملازمانی dr ali mollazamani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر علی ملازمانی در تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خیابان کرمان، جنب پمپ بنزین پلاک 808، واحد 30، طبقه 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ملازمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122338925-02122338803 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ملازمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ملازمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ملازمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ملازمانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ملازمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.