دکتر فاطمه غلامی درمیان

دکتر فاطمه غلامی درمیان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

درباره‌ی پزشک

متخصص اعصاب و روان

مشاوره-روان درمانی

درمان اعتیاد

درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان

کد نظام پزشکی

116142

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، پلاک 196، طبقه اول

تلفن:09223976085

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، تقاطع آیت و فرجام، ساختمان پزشکان نگین

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه غلامی درمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
مطب نارمک
دکتر فاطمه غلامی درمیان
دکتر فاطمه غلامی درمیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه غلامی درمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه غلامی درمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه غلامی درمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه غلامی درمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه غلامی درمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه غلامی درمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه غلامی درمیان کجا است؟
دکترفاطمه غلامی درمیان مطب بلوار کشاورز و مطب نارمک مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه غلامی درمیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه غلامی درمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه غلامی درمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه غلامی درمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه غلامی درمیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه غلامی درمیان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه غلامی درمیان از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه غلامی درمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه غلامی درمیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه غلامی درمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه غلامی درمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه غلامی درمیاندکترفاطمه غلامی درمیان dr fatemeh gholami damian از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر فاطمه غلامی درمیان در تهران، نارمک، تقاطع آیت و فرجام، ساختمان پزشکان نگین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه غلامی درمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09223976085 , 02177248106 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه غلامی درمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه غلامی درمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه غلامی درمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه غلامی درمیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه غلامی درمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.