دکتر فهیمه مرتضی

دکتر فهیمه مرتضی

تخصص چشم پزشکی

تهران
%۸۶
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماری‌های چشم

جراحی مدرن آب مروارید (فیکو)، جراحی لیزری آب سیاه، لیزیک، لازک، تجویز لنزهای طبی و رنگی

کد نظام پزشکی

۴۰۸۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، جنب میدان صدم، پلاک 699، طبقه 2، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فهیمه مرتضی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه مرتضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۸۶
۶ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نارمک
ملاحظات

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ویزیت با پزشک .زمان ویزیت توسط منشی مطب تعیین می شود.

دکتر فهیمه مرتضی
دکتر فهیمه مرتضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه مرتضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه مرتضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه مرتضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه مرتضی چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه مرتضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه مرتضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه مرتضی کجا است؟
دکتر فهیمه مرتضی 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فهیمه مرتضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فهیمه مرتضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه مرتضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه مرتضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه مرتضی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه مرتضی چه زمانی است؟
دکتر فهیمه مرتضی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه مرتضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه مرتضی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر فهیمه مرتضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه مرتضی 5 از 5 است.

درباره دکتر فهیمه مرتضیدکتر فهیمه مرتضی dr fahimeh morteza از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر فهیمه مرتضی در تهران، میدان رسالت، خیابان فرجام، جنب میدان صدم، پلاک 699، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه مرتضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177246650-02177204362 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه مرتضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه مرتضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه مرتضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه مرتضی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه مرتضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.