دکتر سید محمد جعفری

دکتر سید محمد جعفری

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

120496

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب شهرک ولیعصر

آدرس:

تهران، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، نبش خیابان احمد حسینی، پلاک 302، طبقه 3 و 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد جعفریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد جعفری کجا است؟
دکتر سید محمد جعفری 1 مطب در مطب شهرک ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد جعفری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد جعفری چه زمانی است؟
دکتر سید محمد جعفری از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید محمد جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد جعفری 0 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد جعفریدکتر سید محمد جعفری dr seyyed mohammad jafari از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید محمد جعفری در تهران، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، نبش خیابان احمد حسینی، پلاک 302، طبقه 3 و 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166208819 , 02166328211 , 02142198880 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد جعفری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.