دکتر علی اصغر کاظمی نژاد

دکتر علی اصغر کاظمی نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

61085
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی و عضو انجمن پزشکان و کودکان ایران

بیماری های نوزادان

رشد و نمو، تغذیه و غدد

بیماری‌های عفونی و تنفسی

آسم و آلرژی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب مهرآباد

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان 20 متری شمشیری، روبروی پارک، پلاک 267، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر کاظمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر کاظمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ارشین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خیلیی خوبین همیشه برای بهتر شدن حال بیمار بهترین روش ها رو به من نشون دادن و تموم شرایط رو بخوبی سنجیدن و به صحبتای همه ی بیمارا خوب گوش کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اصغر کاظمی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر کاظمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر کاظمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر کاظمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر کاظمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر کاظمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کاظمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر کاظمی نژاد کجا است؟
دکتر علی اصغر کاظمی نژاد 1 مطب در مطب مهرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر کاظمی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر کاظمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کاظمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر کاظمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر کاظمی نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر کاظمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر علی اصغر کاظمی نژاد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کاظمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر کاظمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی اصغر کاظمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر کاظمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر کاظمی نژاددکتر علی اصغر کاظمی نژاد dr ali asghar kazemi nejad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اصغر کاظمی نژاد در تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان 20 متری شمشیری، روبروی پارک، پلاک 267، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر کاظمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09387989985-02166626217-09109801235-09212029654 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر کاظمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر کاظمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر کاظمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر کاظمی نژاد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر کاظمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.