دکتر پریسا ضیغمی

دکتر پریسا ضیغمی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

40639

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شمس آباد

آدرس:

تهران، شمس آباد، نبش میدان ملت، خیابان امیرکیانوش، پلاک 13، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا ضیغمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا ضیغمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا ضیغمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا ضیغمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا ضیغمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا ضیغمی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا ضیغمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا ضیغمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا ضیغمی کجا است؟
دکتر پریسا ضیغمی 1 مطب در مطب شمس آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا ضیغمی را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا ضیغمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا ضیغمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا ضیغمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا ضیغمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا ضیغمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریسا ضیغمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا ضیغمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا ضیغمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا ضیغمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا ضیغمی 0 از 5 است.

درباره دکتر پریسا ضیغمیدکتر پریسا ضیغمی dr parisa zeighami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر پریسا ضیغمی در تهران، شمس آباد، نبش میدان ملت، خیابان امیرکیانوش، پلاک 13، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا ضیغمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122536879-02122306020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا ضیغمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا ضیغمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا ضیغمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا ضیغمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا ضیغمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.