دکتر علیرضا استادرحیمی

دکتر علیرضا استادرحیمی

کد نظام پزشکی: 42052
5 (3 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا استادرحیمی

مطب بلوار نیایش
آدرس: تبریز - تبریز، بلوار نیایش ( کمربند میانی)، میدان پیشقدم، ساختمان سلامت تبریز
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
تینا احدی
تینا احدی
تغذیه
5
(11 نظر)
72 نوبت موفق
تبریز
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
حامد خدائی
حامد خدائی
تغذیه
5
(49 نظر)
415 نوبت موفق
تبریز
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر بابک گل خلخالی
دکتر بابک گل خلخالی
تغذیه
4.7
(15 نظر)
230 نوبت موفق
تبریز
اولین نوبت آزاد مطب:فردا

درباره دکتر علیرضا استادرحیمی

بیمارستان های همکار:

 شهید مدنی تبریز

آدرس مطب دکتر علیرضا استادرحیمی

مطب بلوار نیایش
آدرس:
تبریز، بلوار نیایش ( کمربند میانی)، میدان پیشقدم، ساختمان سلامت تبریز

نظرات درباره دکتر علیرضا استادرحیمی

5
از 3 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
فردین(1402/12/10)
(1402/12/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
میر قاسم(1402/09/04)
(1402/09/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خوبی هستن
فرانک(1402/08/18)
(1402/08/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوب هستن

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا استادرحیمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا استادرحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا استادرحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا استادرحیمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا استادرحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا استادرحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا استادرحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا استادرحیمی کجا است؟
دکتر علیرضا استادرحیمی 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا استادرحیمی را ببینید.
آیا دکتر علیرضا استادرحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا استادرحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا استادرحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا استادرحیمی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا استادرحیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا استادرحیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا استادرحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا استادرحیمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علیرضا استادرحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا استادرحیمی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا استادرحیمیدکتر علیرضا استادرحیمی dr alireza ostadrahimi از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب دکتر علیرضا استادرحیمی در تبریز، بلوار نیایش ( کمربند میانی)، میدان پیشقدم، ساختمان سلامت تبریز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا استادرحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259403-04133259302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا استادرحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا استادرحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا استادرحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا استادرحیمی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا استادرحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.