دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

درباره‌پزشک

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تبریز

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارئه می شود:

اکو، نوار قلب

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان نیایش

آدرس:

تبریز، خیابان نیایش، پلی کلینیک سلامت، طبقه 5

تلفن:04133259468

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد سپرهم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد سپرهم
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان نیایش
تبریز - تبریز، خیابان نیایش، پلی کلینیک سلامت، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد سپرهم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد سپرهم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد سپرهم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد سپرهم چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد سپرهم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد سپرهم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد سپرهم کجا است؟
دکتر احمد سپرهم 1 مطب در مطب خیابان نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد سپرهم را ببینید.
+
آیا دکتر احمد سپرهم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد سپرهم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد سپرهم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد سپرهم متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد سپرهم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد سپرهم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد سپرهم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد سپرهم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمد سپرهم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد سپرهم 0 از 5 است.
درباره دکتر احمد سپرهم


دکتر احمد سپرهم dr ahmad separham از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر احمد سپرهم در تبریز، خیابان نیایش، پلی کلینیک سلامت، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد سپرهم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد سپرهم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد سپرهم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد سپرهم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد سپرهم متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد سپرهم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.