دکتر سید هادی مدرسی

دکتر سید هادی مدرسی

دکترای روانشناسی

تهران

درباره‌ی پزشک

مشاوره فردی

مشاوره پیش از ازدواج 

مشاوره خانواده

کد نظام پزشکی

515

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب اشرفی اصفهانی

آدرس:

فلکه دوم صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نرسیده به مرزداران، ابتدای وحدتی، پلاک 47، ساختمان پارسی، طبقه اول، واحد4

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

پاسداران، خیابان گل نبی، جنب حسینیه ارشاد، ساختمان ارکیده، پلاک 49، طبقه سوم، واحد31

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید هادی مدرسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید هادی مدرسی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید هادی مدرسی
دکتر سید هادی مدرسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید هادی مدرسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید هادی مدرسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید هادی مدرسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید هادی مدرسی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید هادی مدرسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید هادی مدرسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید هادی مدرسی کجا است؟
دکترسید هادی مدرسی مطب اشرفی اصفهانی و مطب پاسداران مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید هادی مدرسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید هادی مدرسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید هادی مدرسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید هادی مدرسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید هادی مدرسی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید هادی مدرسی چه زمانی است؟
دکتر سید هادی مدرسی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید هادی مدرسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید هادی مدرسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید هادی مدرسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید هادی مدرسی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید هادی مدرسیدکترسید هادی مدرسی dr seyyed hadi modaresi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سید هادی مدرسی در تهران، بزرگراه رسالت غرب به شرق، مجیدیه شمالی، بین خیابان استاد حسن بنا و خیابان احمدی، ساختمان سجاد، پلاک 1068، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید هادی مدرسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09364274181-02122308339 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید هادی مدرسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید هادی مدرسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید هادی مدرسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید هادی مدرسی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید هادی مدرسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.