دکتر امیر کشاورز

دکتر امیر کشاورز

دکترای روانشناسی

متخصص روانشناسی و مشاوره
اصفهان

کد نظام پزشکی

3588
%99
پیشنهاد(از 66 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاور خانوادگی، ازدواج، مشاور کودک، سکس تراپی، تست شخصیت، افسردگی، وسواس، اختلالات شخصیتی

رواندرماني اختلالات خلقي و اضطرابي( وسواس فكري و عملي، افسردگي، دوقطبي، پانيك، فوبيا، هراس، كمالگرايي، تيك عصبي، ناراحتيهاي پوستي و گوارشي، اضطراب، پرخاشگري و كنترل خشم)

اختلالات شخصيت( خودشيفته، مرزي، پارانوييد، نمايشي و ...)

مشكلات جنسي(زودانزالي، سردمزاجي، واژينسموس، ناتواني)

مشاوره تخصصي خانواده و ازدواج( زوج و مشاوره خانواده)

انجام تستهاي شخصيت و تناسب گزيني

مشاوره كودك و نوجوان

روانكاوي و هيپنوتيزم

مشاوره شغلي و فردي

متخصص روانشناسی و مدرس دانشگاه

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

عضو انجمن روانشناسان ایران

همکاری با مركز مشاوره توحيد مركز مشاوره پرتو توحيد  


 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22

تلفن:03136260437

اطلاعات مطب هشت بهشت غربی

آدرس:

اصفهان، هشت بهشت غربی، حدفاصل چهارراه هشت بهشت و چهارراه گلزار، ساختمان آفاق، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تمایلات خودکشیمدیریت استرساضطراب اجتماعیرابطه جنسی دردناک (دیسپارونیا)اختلال عملکرد جنسیمشاوره سوء استفاده جنسیسکس درمانیخودآزاریروان درمانیآسیب های روانیسندرم قبل از قاعدگی (PMS)تست شخصیتمشاوره والدینوحشت زدگینوسانات خلقیمشاوره بهداشت روانیمشاوره قبل ازدواجحل تعارض ازدواجسوء استفاده عاطفیمشاوره طلاقرفتار درمانیسندرم آسپرگراضطرابمدیریت خشمدرمان تحلیلی / روانکاویمسائل نوجوانانمشاوره اعتیادکودکان استثناییغربالگری اضطراب کودکانبازی درمانیآموزش مهارتهای ارتباطیآموزش مهارتهای زندگیتست پیش از ازدواجآزمون شخصیتآزمون های هوشفوبیااختلال وسواس (OCD)شیوه های تربیت فرزنداصلاح رفتار کودکاناختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)اختلال نقص توجهدرمان اختلال سلوکدرمان اختلالات یادگیریدرمان اختلالات خلقیزوج درمانیروانسنجیمشاوره روانشناختیمشاوره خانوادهمشاوره ارتباط والدین و فرزندانمشاوره تحصیلیمشاور نوجوانهوش هیجانی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر کشاورز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 66 کاربر)

%99
65 کاربر از 66 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  58 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر کشاورز در برخورد اول بسیار صمیمی برخورد کردند و راحتی صحبت کردن با ایشان از همان دقایق اول به دل نشست و راهکار های خوبی ارائه دادن و اگر نیاز به جلسات متعدد نباشه دیگر ادامه دارش نمیکنن...

هومن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش برخوردی بودند ولی در حال حاضر نمیتونم به درمان ایشون امتیاز بدم چون در حال حاضر هیچ راهکاری به من ندادند و تحت درمان هستم

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام وقت بخیر من به علت مشکل افسردگی و عصبی به چند تا دکتر و مرکز روانپزشکی مراجع کردم و نتیجه مطلوبی نگرفتم تا اینکه اومدم پیش اقای دکتر کشاورز و مشکلات افسردگی و عصبیم به لطف اقای دکتر حل شد

آزیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کشاورز بهترین هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان توحید میانی
اصفهان - اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هشت بهشت غربی
اصفهان - اصفهان، هشت بهشت غربی، حدفاصل چهارراه هشت بهشت و چهارراه گلزار، ساختمان آفاق، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر کشاورز کجا است؟
دکتر امیر کشاورز 2 مطب در مطب خیابان توحید میانی و مطب هشت بهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر کشاورز را ببینید.
+
آیا دکتر امیر کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر کشاورز متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر کشاورز چه زمانی است؟
دکتر امیر کشاورز از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر کشاورز چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر امیر کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر کشاورز 5 از 5 است.
درباره دکتر امیر کشاورز


دکتر امیر کشاورز dr amir keshavarz از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر امیر کشاورز در اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260437 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر کشاورز متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.