دکتر امیر کشاورز

دکتر امیر کشاورز

دکترای روانشناسی

متخصص روانشناسی و مشاوره
اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاور خانوادگی، ازدواج، مشاور کودک، سکس تراپی، تست شخصیت، افسردگی، وسواس، اختلالات شخصیتی

رواندرماني اختلالات خلقي و اضطرابي( وسواس فكري و عملي، افسردگي، دوقطبي، پانيك، فوبيا، هراس، كمالگرايي، تيك عصبي، ناراحتيهاي پوستي و گوارشي، اضطراب، پرخاشگري و كنترل خشم)

اختلالات شخصيت( خودشيفته، مرزي، پارانوييد، نمايشي و ...)

مشكلات جنسي(زودانزالي، سردمزاجي، واژينسموس، ناتواني)

مشاوره تخصصي خانواده و ازدواج( زوج و مشاوره خانواده)

انجام تستهاي شخصيت و تناسب گزيني

مشاوره كودك و نوجوان

روانكاوي و هيپنوتيزم

مشاوره شغلي و فردي

متخصص روانشناسی و مدرس دانشگاه

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

عضو انجمن روانشناسان ایران

همکاری با مركز مشاوره توحيد مركز مشاوره پرتو توحيد  


 

کد نظام پزشکی

۳۵۸۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، روبرو داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22

اطلاعات مطب هشت بهشت غربی

آدرس:

اصفهان، هشت بهشت غربی، حدفاصل چهارراه هشت بهشت و چهارراه گلزار، ساختمان آفاق، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر امیر کشاورز بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴۰ کاربر)

%۱۰۰
۴۰ کاربر از ۴۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه کنید: زمان انتخابی شما زمان مراجعه به مطب نمی باشد، همکاران ما برای قطعی کردن زمان مشاوره باشما تماس خواهد گرفت.

مطب هشت بهشت غربی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه کنید: زمان انتخابی شما زمان مراجعه به مطب نمی باشد، همکاران ما برای قطعی کردن زمان مشاوره باشما تماس خواهد گرفت.

دکتر امیر کشاورز
دکتر امیر کشاورز

درباره دکتر امیر کشاورز

دکتر امیر کشاورز از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر امیر کشاورز در اصفهان، خیابان توحید میانی، روبرو داروخانه دی، کوچه 24 پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260437 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر کشاورز تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.