دکتر فرشته آرین فر

دکتر فرشته آرین فر

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

111105

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته آرین فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشته آرین فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته آرین فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته آرین فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته آرین فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته آرین فر چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته آرین فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته آرین فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته آرین فر کجا است؟
دکتر فرشته آرین فر 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته آرین فر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته آرین فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته آرین فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته آرین فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته آرین فر متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته آرین فر چه زمانی است؟
دکتر فرشته آرین فر از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته آرین فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته آرین فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرشته آرین فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته آرین فر 0 از 5 است.

درباره دکتر فرشته آرین فردکتر فرشته آرین فر dr fereshteh aryanfar از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر فرشته آرین فر در تهران ، خیابان پیروزی ، بعد از خیابان زینتی افخم ، جنب بانک ملی ، سه راه سلیمانیه ، پلاک 786 ، طبقه اول ، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته آرین فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133342793 , 02133342792 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته آرین فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته آرین فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته آرین فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته آرین فر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته آرین فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.