دکتر صدیقه جعفریان

دکتر صدیقه جعفریان

تخصص داخلی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۶۵۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان هفت تیر

آدرس:

شیراز، تقاطع معدل و بیست متری سینما سعدی(خیابان هفت تیر)، روبه روی آموزش و پرورش استثنایی، ساختمان سینا، طبقه چهارم، واحد ۱

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر صدیقه جعفریان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۱۰۰
۱۷ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفت تیر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر صدیقه جعفریان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر صدیقه جعفریان
دکتر صدیقه جعفریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدیقه جعفریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه جعفریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه جعفریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدیقه جعفریان چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه جعفریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه جعفریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدیقه جعفریان کجا است؟
دکتر صدیقه جعفریان 1 مطب در مطب خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صدیقه جعفریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صدیقه جعفریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه جعفریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدیقه جعفریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه جعفریان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدیقه جعفریان چه زمانی است؟
دکتر صدیقه جعفریان از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه جعفریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدیقه جعفریان چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر صدیقه جعفریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدیقه جعفریان 5 از 5 است.

درباره دکتر صدیقه جعفریان

دکتر صدیقه جعفریان dr sedighe jafarian از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر صدیقه جعفریان در شیراز، تقاطع معدل و بیست متری سینما سعدی(خیابان هفت تیر)، روبه روی آموزش و پرورش استثنایی، ساختمان سینا، طبقه چهارم، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدیقه جعفریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132359559 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدیقه جعفریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدیقه جعفریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدیقه جعفریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدیقه جعفریان تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدیقه جعفریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.