دکتر زینب سادات فتاح جهرمی

دکتر زینب سادات فتاح جهرمی

تخصص قلب و عروق

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیماریهای عروق کرونر (گرفتگی رگهای قلبی)، فشارخون بالا، آریتمی های قلبی(تپش قلب وضربان پایین وبی نظمی ضربان)عوارض قلبی 

دیابت، مشاوره قبل از عمل، نارسایی قلبی، بررسی علت تنگی نفس، امبولی ریه، بیماریهای دریچه قلب، مراقبت بعد از عمل جراحی قلب

در مطب اکوکاردیوگرافی داپلررنگی، تست ورزش، نوار قلب، هولتر۲۴ساعته فشارخون، نوار قلب انجام می شود 

همکاری با بیمارستان ام ار ای

 آدرس اینستاگرام: Dr fattah cardiologist

کد نظام پزشکی

۱۱۱۰۹۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب میدان نمازی

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، ابتدای نمازی، روبه روی دانشکده مهندسی، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر زینب سادات فتاح جهرمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان نمازی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زینب سادات فتاح جهرمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر زینب سادات فتاح جهرمی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۱۰۵,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر زینب سادات فتاح جهرمی
دکتر زینب سادات فتاح جهرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب سادات فتاح جهرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب سادات فتاح جهرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب سادات فتاح جهرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب سادات فتاح جهرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب سادات فتاح جهرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب سادات فتاح جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب سادات فتاح جهرمی کجا است؟
دکتر زینب سادات فتاح جهرمی 1 مطب در مطب میدان نمازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زینب سادات فتاح جهرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زینب سادات فتاح جهرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب سادات فتاح جهرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب سادات فتاح جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب سادات فتاح جهرمی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب سادات فتاح جهرمی چه زمانی است؟
دکتر زینب سادات فتاح جهرمی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب سادات فتاح جهرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب سادات فتاح جهرمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر زینب سادات فتاح جهرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب سادات فتاح جهرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر زینب سادات فتاح جهرمی

دکتر زینب سادات فتاح جهرمی dr zeinab sadat fatah jahromi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر زینب سادات فتاح جهرمی در شیراز، میدان نمازی، ابتدای نمازی، روبه روی دانشکده مهندسی، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب سادات فتاح جهرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09057789237,07132309572 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب سادات فتاح جهرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب سادات فتاح جهرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب سادات فتاح جهرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب سادات فتاح جهرمی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب سادات فتاح جهرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.