دکتر مسعود صدرالدینی

دکتر مسعود صدرالدینی

کد نظام پزشکی: 44852
3.5 (51 نظر)
٪69 پیشنهاد کاربران
2063 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مسعود صدرالدینی

مطب نارمک
آدرس: تهران - تهران، (ایستگاه مترو فدک) نارمک، خیابان ثانی، اول خیابان سمنگان، پلاک 120
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 7 تیر | 09:20
مطب بلوار اندرزگو
آدرس: تهران - تهران، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سیمان غربی ( حکمت )، نبش چهارراه اسدی، خیابان کریمی، پلاک 153، طبقه 2، واحد 5
اولین نوبت آزاد: امروز | 17:00

درباره دکتر مسعود صدرالدینی

دارای بورد متخصص داخلی بورد فوق تخصصی گوارش و کبد بالغین

در مطب آندوسکوپی کولونوسکوپی فیبرو اسکن کبد انجام می شود

  آدرس اینستاگرام: dr.sadreddini

آدرس سایت پزشک: www.govaresh-zanan.ir

آدرس مطب دکتر مسعود صدرالدینی

مطب نارمک
آدرس:
تهران، (ایستگاه مترو فدک) نارمک، خیابان ثانی، اول خیابان سمنگان، پلاک 120
مطب بلوار اندرزگو
آدرس:
تهران، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سیمان غربی ( حکمت )، نبش چهارراه اسدی، خیابان کریمی، پلاک 153، طبقه 2، واحد 5

نظرات درباره دکتر مسعود صدرالدینی

3.5
از 51 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%69
پیشنهاد کاربران
فهیمه(1403/03/22)
نوبت دهی مطب
(1403/03/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : برای مشکلات دستگاه گوارش مراجعه کردم برای بار اول . خدا راضی باشه ازشون
سعید(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت
فاطمه(1403/03/17)
نوبت دهی مطب
(1403/03/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باسلام و درود. مشکل معده درد و یبوست داشتم با یک نسخه جناب دکتر صدرالدینی خوب شدم و آقا دکتر بسیار بامهارت و خوش اخلاق هستند خدا خیر شان بدهد . سپاس
وحید(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
علت مراجعه: درد معده
اشرف(1403/02/25)
نوبت دهی مطب
(1403/02/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
مادرم مشکل گوارش داشت شکم و معده بزرگ شده بود با تشخیص درست پزشک خداروشکر مشکلی نبود چنتا دارو تجویز کردن انشالله ک روبه بهبود برن
کاربر دکترتو(1403/02/18)
نوبت دهی مطب
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت

سوالات متداول راجع به دکتر مسعود صدرالدینی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود صدرالدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود صدرالدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صدرالدینی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مسعود صدرالدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود صدرالدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صدرالدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مسعود صدرالدینی کجا است؟
دکتر مسعود صدرالدینی 2 مطب در مطب نارمک و مطب بلوار اندرزگو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود صدرالدینی را ببینید.
آیا دکتر مسعود صدرالدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صدرالدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مسعود صدرالدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود صدرالدینی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود صدرالدینی چه زمانی است؟
دکتر مسعود صدرالدینی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صدرالدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود صدرالدینی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر مسعود صدرالدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود صدرالدینی 4 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مسعود صدرالدینیدکتر مسعود صدرالدینی dr masoud sadreddini از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مسعود صدرالدینی در تهران، (ایستگاه مترو فدک) نارمک، خیابان ثانی، اول خیابان سمنگان، پلاک 120 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود صدرالدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177839463-09901414248 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود صدرالدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود صدرالدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود صدرالدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود صدرالدینی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود صدرالدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.