دکتر حمید آموزگار

دکتر حمید آموزگار

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق کودکان
شیراز

کد نظام پزشکی

65864
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، نبش خیابان فلسطین، ساختمان صدرزاده، طبقه دوم

تلفن:07132331906

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید آموزگار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید آموزگار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زیبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خدا براشون خوش بخواد. عااااااااالی هستند. بهترین دکتر قلب و عروق کودکان.

سید هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و حاذق.

ارمغان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی صبور خوش اخلاق و‌ متین.

مهدیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیاار عالی هستند

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی بودند، تشخیص درست.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید آموزگارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید آموزگار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید آموزگار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید آموزگار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید آموزگار چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید آموزگار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید آموزگار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید آموزگار کجا است؟
دکتر حمید آموزگار 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید آموزگار را ببینید.
+
آیا دکتر حمید آموزگار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید آموزگار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید آموزگار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید آموزگار متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید آموزگار چه زمانی است؟
دکتر حمید آموزگار از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید آموزگار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید آموزگار چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر حمید آموزگار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید آموزگار 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید آموزگاردکتر حمید آموزگار dr hamid amozegar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر حمید آموزگار در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، نبش خیابان فلسطین، ساختمان صدرزاده، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید آموزگار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132331906 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید آموزگار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید آموزگار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید آموزگار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید آموزگار متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید آموزگار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.