%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۶۹۴ف

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز،خیابان معالی آباد،میدان احسان،بلوار پرستار،بعد از کوچه 3 ، پلاک 210

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر لادن همتی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
دکتر لادن همتی
دکتر لادن همتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لادن همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لادن همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لادن همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لادن همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت لادن همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لادن همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لادن همتی کجا است؟
دکتر لادن همتی 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لادن همتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لادن همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لادن همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لادن همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لادن همتی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لادن همتی چه زمانی است؟
دکتر لادن همتی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لادن همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لادن همتی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر لادن همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لادن همتی 5 از 5 است.

درباره دکتر لادن همتی

دکتر لادن همتی dr ladan hemmati از دکترهای متخصص تخصص فیزیوتراپی شیراز هستند. مطب دکتر لادن همتی در شیراز،خیابان معالی آباد،میدان احسان،بلوار پرستار،بعد از کوچه 3 ، پلاک 210 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لادن همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136240310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لادن همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لادن همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لادن همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لادن همتی تخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لادن همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.