%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۴۰۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه فاطمیه

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پارسه، طبقه8، مرکز مشاوره اندیشه نو

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به اشکان فعله کار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران اشکان فعله کار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه فاطمیه
اشکان فعله کار
اشکان فعله کار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اشکان فعله کار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشکان فعله کار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اشکان فعله کار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اشکان فعله کار چقدر است؟
هزینه ویزیت اشکان فعله کار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اشکان فعله کار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اشکان فعله کار کجا است؟
دکتر اشکان فعله کار 1 مطب در مطب چهارراه فاطمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب اشکان فعله کار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا اشکان فعله کار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشکان فعله کار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اشکان فعله کار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشکان فعله کار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اشکان فعله کار چه زمانی است؟
دکتر اشکان فعله کار از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اشکان فعله کار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اشکان فعله کار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به اشکان فعله کار رای داده‌اند. میانگین امتیازی اشکان فعله کار 5 از 5 است.

درباره اشکان فعله کاراشکان فعله کار dr ashkan feele kar از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب اشکان فعله کار در بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پارسه، طبقه8، مرکز مشاوره اندیشه نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اشکان فعله کار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632244953 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اشکان فعله کار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اشکان فعله کار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اشکان فعله کار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اشکان فعله کار تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اشکان فعله کار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.