دکتر علی اسماعیلی

دکتر علی اسماعیلی

دکترای روانشناسی

تهران

درباره‌ی پزشک

متخصص روانشناسی و زوج درمانگر

کد نظام پزشکی

۱۴۸۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب پونک

آدرس:

تهران، پونک، بلوار اشرفی اصفهانی، نرسیده به میدان پونک، کوچه طباطبایی، پلاک23، واحد 15

اطلاعات مطب مرزداران

آدرس:

تهران، بلوار مرزداران، ابتدای خیابان ایثار، روبروی مسجد ساختمان افرا، واحد 41

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پونک
مطب مرزداران
دکتر علی اسماعیلی
دکتر علی اسماعیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اسماعیلی کجا است؟
دکتر علی اسماعیلی 2 مطب در مطب پونک و مطب مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی اسماعیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اسماعیلی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اسماعیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اسماعیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اسماعیلی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی اسماعیلیدکتر علی اسماعیلی dr ali esmaeilii از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر علی اسماعیلی در تهران، بلوار مرزداران، ابتدای خیابان ایثار، روبروی مسجد ساختمان افرا، واحد 41 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02142296581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اسماعیلی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.