دکتر احمد گلکار

دکتر احمد گلکار

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۲۰۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، شریعتی3، مجتمع پزشکی رها، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد گلکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد گلکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد
ملاحظات

**ساعات تماس جهت نوبت گیری**

یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ساعت 17 الی 21

دکتر احمد گلکار
دکتر احمد گلکار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد گلکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد گلکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد گلکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد گلکار چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد گلکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد گلکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد گلکار کجا است؟
دکتر احمد گلکار 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد گلکار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد گلکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد گلکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد گلکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد گلکار متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد گلکار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد گلکار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد گلکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد گلکار چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر احمد گلکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد گلکار 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد گلکاردکتر احمد گلکار dr ahmad golkar از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر احمد گلکار در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد گلکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد گلکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد گلکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد گلکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد گلکار تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد گلکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.