مریم فلاح زاده

مریم فلاح زاده

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

4415

درباره‌پزشک

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، سه راه عفیف آباد، ابتدای بلوار شهید آوینی، نبش کوچه 5، ساختمان برنا، طبقه 3، واحد 5

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم فلاح زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مریم فلاح زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم فلاح زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم فلاح زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم فلاح زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم فلاح زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم فلاح زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم فلاح زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم فلاح زاده کجا است؟
دکتر مریم فلاح زاده 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم فلاح زاده را ببینید.
+
آیا مریم فلاح زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فلاح زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم فلاح زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم فلاح زاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم فلاح زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم فلاح زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل مریم فلاح زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم فلاح زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم فلاح زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم فلاح زاده 0 از 5 است.

درباره مریم فلاح زادهدکتر مریم فلاح زاده maryam fallahzadeh از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب مریم فلاح زاده در شیراز، خیابان قصرالدشت، سه راه عفیف آباد، ابتدای بلوار شهید آوینی، نبش کوچه 5، ساختمان برنا، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم فلاح زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136286947,09391123522 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم فلاح زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم فلاح زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم فلاح زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم فلاح زاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم فلاح زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.