دکتر زهرا یوسفیان

دکتر زهرا یوسفیان

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

23401
%84
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاور فردي و خانواده ، زوج درمانگر ، مهارتهاي تغيير رفتار و سبك زندگي ، روان درماني در بيماريهاي مزمن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ساحلی

آدرس:

شیراز، خیابان ساحلی غربی

تلفن:07132254249

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا یوسفیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا یوسفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%84
10 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از راهنمايي های بسیار مفید ایشان بهره بردم

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و با تجربه و مهارت

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام ، متعهد به حرفه خود و در اختیار داشتن دانش تخصصی لازم

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام ، ایشان کاملا" مسلط به حرفه خود هستند و با حوصله کامل نسبت به بررسی وضعیت بیمار اقدام مینمایند . مشاوره ایشان بسیار در بهبود شرایط موثر بوده است .

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اصلا توصیه نمی‌شود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا یوسفیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا یوسفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا یوسفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا یوسفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا یوسفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا یوسفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا یوسفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا یوسفیان کجا است؟
دکتر زهرا یوسفیان 1 مطب در مطب ساحلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا یوسفیان را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا یوسفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا یوسفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا یوسفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا یوسفیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا یوسفیان چه زمانی است؟
دکتر زهرا یوسفیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا یوسفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا یوسفیان چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر زهرا یوسفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا یوسفیان 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا یوسفیاندکتر زهرا یوسفیان dr zahra yosefian از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا یوسفیان در شیراز، خیابان ساحلی غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا یوسفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132254249 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا یوسفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا یوسفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا یوسفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا یوسفیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا یوسفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.