مجید محمدی

مجید محمدی

کد نظام پزشکی: ت-6231
0 (1 نظر)
٪0 پیشنهاد کاربران
17 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب مجید محمدی

مطب خیابان ستارخان
آدرس: شیراز - شیراز، ستارخان، ساختمان خضراء یک، طبقه 8، واحد 87
اولین نوبت آزاد: فردا | 17:30

آدرس مطب مجید محمدی

مطب خیابان ستارخان
آدرس:
شیراز، ستارخان، ساختمان خضراء یک، طبقه 8، واحد 87
تلفن:

نظرات درباره مجید محمدی

0
از 1 کاربر
%0
پیشنهاد کاربران

سوالات متداول راجع به مجید محمدی

چطور می‌توانم نوبت مجید محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجید محمدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت مجید محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجید محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب مجید محمدی کجا است؟
دکتر مجید محمدی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مجید محمدی را ببینید.
آیا مجید محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
مجید محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید محمدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجید محمدی چه زمانی است؟
دکتر مجید محمدی از روز سه‌شنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مجید محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجید محمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مجید محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجید محمدی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از مجید محمدیدکتر مجید محمدی majid mohammadi از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب مجید محمدی در شیراز، ستارخان، ساختمان خضراء یک، طبقه 8، واحد 87 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجید محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136270924 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجید محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجید محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجید محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجید محمدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجید محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.