دکتر زهرا دست برهان

دکتر زهرا دست برهان

تخصص چشم پزشکی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عمل های فمتو اسمایل ، فمتولیزیک ، لازک ، PRK ، کراس لینک ، فمتو فیکو ، فیکو آب مروارید ، بلفاروپلاستی فوقانی و تحتانی ، لیزر کپسولوتومی لنز داخل چشمی ، لیزر گلوکوم و آب سیاه انجام می شود. 

کد نظام پزشکی

۱۳۸۶۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران،جنب بیمارستان تخت جمشید،ساختمان پزشکان کوروش

افتخارات

ورد تخصصی جراحی چشم از دانشگاه شهیدبهشتی تهران 

دارای مدرک ICO چشم پزشکی

عضو بنیاد ملی نخبگان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر زهرا دست برهان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
دکتر زهرا دست برهان
دکتر زهرا دست برهان

درباره دکتر زهرا دست برهان

دکتر زهرا دست برهان از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر زهرا دست برهان در کرج، عظیمیه، میدان مهران،جنب بیمارستان تخت جمشید،ساختمان پزشکان کوروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا دست برهان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632561120,09302882686 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا دست برهان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا دست برهان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا دست برهان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا دست برهان تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.