دکتر زهرا دست برهان

دکتر زهرا دست برهان

تخصص چشم پزشکی

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عمل های فمتو اسمایل ، فمتولیزیک ، لازک ، PRK ، کراس لینک ، فمتو فیکو ، فیکو آب مروارید ، بلفاروپلاستی فوقانی و تحتانی ، لیزر کپسولوتومی لنز داخل چشمی ، لیزر گلوکوم و آب سیاه انجام می شود. 

کد نظام پزشکی

138689

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران،جنب بیمارستان تخت جمشید،ساختمان پزشکان کوروش

افتخارات

ورد تخصصی جراحی چشم از دانشگاه شهیدبهشتی تهران 

دارای مدرک ICO چشم پزشکی

عضو بنیاد ملی نخبگان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا دست برهان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا دست برهان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
دکتر زهرا دست برهان
دکتر زهرا دست برهان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا دست برهان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا دست برهان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا دست برهان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا دست برهان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا دست برهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دست برهان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا دست برهان کجا است؟
دکترزهرا دست برهان مطب عظیمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا دست برهان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا دست برهان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دست برهان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا دست برهان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا دست برهان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا دست برهان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا دست برهان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا دست برهان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا دست برهان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا دست برهان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا دست برهان 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا دست برهاندکترزهرا دست برهان dr zahra dastborhan از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر زهرا دست برهان در کرج، عظیمیه، میدان مهران،جنب بیمارستان تخت جمشید،ساختمان پزشکان کوروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا دست برهان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632561120,09302882686 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا دست برهان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا دست برهان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا دست برهان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا دست برهان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا دست برهان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.