دکتر سمانه منطقی

دکتر سمانه منطقی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مرودشت

کد نظام پزشکی

145748
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان کاوسی

آدرس:

مرودشت، خیابان کاوسی، سمت چپ، رخشنده رو

تلفن:09999902215

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمانه منطقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه منطقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و مهربان، تشخیص و درمان بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمانه منطقی
نوبت مطب خیابان کاوسی
رزرو آنلاین نوبت
مرودشت - ، خیابان کاوسی، سمت چپ، رخشنده رو
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 28 فروردین ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه منطقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه منطقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه منطقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه منطقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه منطقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه منطقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه منطقی کجا است؟
دکتر سمانه منطقی 1 مطب در مطب خیابان کاوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه منطقی را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه منطقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه منطقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه منطقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه منطقی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه منطقی چه زمانی است؟
دکتر سمانه منطقی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه منطقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه منطقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سمانه منطقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه منطقی 5 از 5 است.

درباره دکتر سمانه منطقیدکتر سمانه منطقی dr samaneh manteghi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مرودشت هستند. مطب دکتر سمانه منطقی در مرودشت، خیابان کاوسی، سمت چپ، رخشنده رو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه منطقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09999902215 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه منطقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه منطقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه منطقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه منطقی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه منطقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.