%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی روانپزشکی

درمان اضطراب، افسردگی، اختلال دوقطبی، اختلالات سایکوتیک، درمان دمانس و اختلالات شناختی، درمان وسواس، درمان سومصرف مواد، درمان مسایل جنسی، درمان های روانشناختی جهت اطفال بالای ۴ سال و نوجوانان.

درمان دارویی، مشاوره توسط روانشناس و مشاوره زوج درمانی

همکاری با بیمارستان علی اصغر و بیمارستان پیوند اعضا

آدرس اینستاگرام: Dr.fatemesheibani 

کد نظام پزشکی

۱۲۶۳۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان معدل غربی

آدرس:

شیراز، خیابان معدل غربی، حد فاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکان راز جنب داروخانه دکتر اعتمادی، طبقه 6، واحد 23

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه شیبانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه شیبانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل غربی
ملاحظات

مراجعین محترم خواهشمندیم قبل از مراجعه به مطب حتما با منشی از طریق شماره 09380480240 در تماس باشید.

220000 ویزیت مراجعه اول میباشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه شیبانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فاطمه شیبانی
دکتر فاطمه شیبانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه شیبانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه شیبانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه شیبانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه شیبانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه شیبانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شیبانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه شیبانی کجا است؟
دکتر فاطمه شیبانی 1 مطب در مطب خیابان معدل غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه شیبانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه شیبانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شیبانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه شیبانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه شیبانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه شیبانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه شیبانی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شیبانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه شیبانی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر فاطمه شیبانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه شیبانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه شیبانیدکتر فاطمه شیبانی dr fatemeh sheibani از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه شیبانی در شیراز، خیابان معدل غربی، حد فاصل باغشاه و ملاصدرا، ساختمان پزشکان راز جنب داروخانه دکتر اعتمادی، طبقه 6، واحد 23 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه شیبانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09380480240,09389953106 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه شیبانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه شیبانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه شیبانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه شیبانی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه شیبانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.