دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی تهمتن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی تهمتن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار خوب و با تجربه و بسیار با حوصله خوش برخورد

سیدحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا کارشون عالی حرف ندارند.

منیژه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اخلاقشون فوق العاده بود دکتر ، جراحیم هم خیلی خوب بود

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار عالی و باحوصله، برخورد مناسب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده بودن. حقیقتا فوق العاده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی تهمتن
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز،خیابان زند، روبروی هتل پارس، کوچه ۴۷، مجتمع پزشکی رازی، طبقه ۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی تهمتن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی تهمتن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی تهمتن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی تهمتن چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی تهمتن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی تهمتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی تهمتن کجا است؟
دکتر مهدی تهمتن 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی تهمتن را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی تهمتن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی تهمتن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی تهمتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی تهمتن متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی تهمتن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی تهمتن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی تهمتن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی تهمتن چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهدی تهمتن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی تهمتن 5 از 5 است.
درباره دکتر مهدی تهمتن


دکتر مهدی تهمتن dr mehdi tahmtan از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی تهمتن در شیراز،خیابان زند، روبروی هتل پارس، کوچه ۴۷، مجتمع پزشکی رازی، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی تهمتن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132361879 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی تهمتن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی تهمتن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی تهمتن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی تهمتن متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی تهمتن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.