دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 62 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی قلب و عروق فلوشیپ، فوق تخصصی اینترونشن، آنژیوپلاستی(استنت،بالن)

درمان کنترل چربی و فشارخون

در مطب اکوکاردیوگرافی،تست ورزش،نوارقلب، مشاوره قبل عمل انجام می شود

همکاری با بیمارستان الزهرا ،کوثر،ابن سینا،اردیبهشت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، ابتدای معالی آباد، بالاتر از مجتمع تجاری آفتاب فارس، بالاتر از بانک ملت، ساختمان یگانه، طبقه 2، واحد 4 ( زنگ شماره 4)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر روح اله منصوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روح اله منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 62 کاربر)

%100
62 کاربر از 62 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  38 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

افتاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق باصبر و حوصله من مادرم زیر نظرشون هست و تجویزاشون عالیه.

رعنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و کاملا به صحبت های مریض گوش میدهند.

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با تجربه و خوش برخوردی هستند و به اندازه کافی زمان صرف میکنند و با حوصله توضیح میدن. مادرم آنژیو گرافی و بالن انجام دادن که بسیار راضی بودیم

سیده مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر حاذق میباشند.

رها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوش اخلاقی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر روح اله منصوری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان معالی آباد
شیراز - شیراز، ابتدای معالی آباد، بالاتر از مجتمع تجاری آفتاب فارس، بالاتر از بانک ملت، ساختمان یگانه، طبقه 2، واحد 4 ( زنگ شماره 4)


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روح اله منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روح اله منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روح اله منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روح اله منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت روح اله منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روح اله منصوری کجا است؟
دکتر روح اله منصوری 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر روح اله منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر روح اله منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روح اله منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روح اله منصوری متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روح اله منصوری چه زمانی است؟
دکتر روح اله منصوری از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر روح اله منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روح اله منصوری چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر روح اله منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روح اله منصوری 5 از 5 است.
درباره دکتر روح اله منصوری


دکتر روح اله منصوری dr rohollah mansori از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر روح اله منصوری در شیراز، ابتدای معالی آباد، بالاتر از مجتمع تجاری آفتاب فارس، بالاتر از بانک ملت، ساختمان یگانه، طبقه 2، واحد 4 ( زنگ شماره 4) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روح اله منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136362039,09178580549 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روح اله منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روح اله منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روح اله منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روح اله منصوری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روح اله منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.