دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر یونس موالی

دکتر یونس موالی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

48183
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات شهر صدرا

آدرس:

شیراز، صدرا، فاز یک، خیابان مولانا، ساختمان آوا

تلفن:07136431042

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یونس موالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یونس موالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دلینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش برخورد و با حوصله خدا خیرشون بده.

محمد مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یونس موالی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهر صدرا
شیراز - شیراز، صدرا، فاز یک، خیابان مولانا، ساختمان آوا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یونس موالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یونس موالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یونس موالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یونس موالی چقدر است؟
هزینه ویزیت یونس موالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یونس موالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یونس موالی کجا است؟
دکتر یونس موالی 1 مطب در شهر صدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یونس موالی را ببینید.
+
آیا دکتر یونس موالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یونس موالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یونس موالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یونس موالی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یونس موالی چه زمانی است؟
دکتر یونس موالی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یونس موالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یونس موالی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر یونس موالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یونس موالی 5 از 5 است.
درباره دکتر یونس موالی


دکتر یونس موالی dr yones mavali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر یونس موالی در شیراز، صدرا، فاز یک، خیابان مولانا، ساختمان آوا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یونس موالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136431042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یونس موالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یونس موالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یونس موالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یونس موالی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یونس موالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.