%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره فردی(اضطراب ،افسردگی ،وسواس ،فوبیا ،شکست عشقی،سوگ،اعتماد به نفس،درمان طرحواره ها و...)

زوج درمانی(درمان تخصصی خیانت،حل تعارضات ،اموزش مهارت زوجین)

مشاوره پیش از ازدواج و انجام تست های تخصصی پیش از ازدواج به صورت حضوری و انلاین

اینستاگرام دکتر محبوبه آماری امیر

کد نظام پزشکی

۱۹۳۱۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بیست متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، بیست متری سینما سعدی، نبش کوچه 3، ساختمان دنا، طبقه 4، کلینیک به پویان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محبوبه آماری امیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محبوبه آماری امیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیست متری سینما سعدی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با محبوبه آماری امیر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

محبوبه آماری امیر
محبوبه آماری امیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محبوبه آماری امیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه آماری امیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محبوبه آماری امیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محبوبه آماری امیر چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه آماری امیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محبوبه آماری امیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محبوبه آماری امیر کجا است؟
دکتر محبوبه آماری امیر 1 مطب در مطب بیست متری سینما سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب محبوبه آماری امیر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا محبوبه آماری امیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه آماری امیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محبوبه آماری امیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه آماری امیر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محبوبه آماری امیر چه زمانی است؟
دکتر محبوبه آماری امیر از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محبوبه آماری امیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محبوبه آماری امیر چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به محبوبه آماری امیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی محبوبه آماری امیر 5 از 5 است.

درباره محبوبه آماری امیرمحبوبه آماری امیر mahboubeh aamari amir از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب محبوبه آماری امیر در شیراز، 20متری سینما سعدی، جنب بیمارستان شفا، کلینیک راه سبز زندگی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محبوبه آماری امیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393138288,09906745055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محبوبه آماری امیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محبوبه آماری امیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محبوبه آماری امیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محبوبه آماری امیر تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محبوبه آماری امیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.