دکتر مینا مهبد

دکتر مینا مهبد

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

3772

درباره‌پزشک

عضو سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران

مدرس دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار چمران

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، کوچه 7، پلاک 15، مرکز مشاوره روان شناختی طلوع زندگی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا مهبد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مینا مهبدسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا مهبد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا مهبد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا مهبد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا مهبد چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا مهبد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مهبد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا مهبد کجا است؟
دکتر مینا مهبد 1 مطب در مطب بلوار چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینا مهبد را ببینید.
+
آیا دکتر مینا مهبد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مهبد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا مهبد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا مهبد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا مهبد چه زمانی است؟
دکتر مینا مهبد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مهبد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا مهبد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مینا مهبد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا مهبد 0 از 5 است.

درباره دکتر مینا مهبددکتر مینا مهبد dr mina mahbod از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر مینا مهبد در شیراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، کوچه 7، پلاک 15، مرکز مشاوره روان شناختی طلوع زندگی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا مهبد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136250038,07136238156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا مهبد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا مهبد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا مهبد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا مهبد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا مهبد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.