دکتر فاطمه سلطانی

دکتر فاطمه سلطانی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

۱۰۲۶۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، پل معالی آباد، ابتدای خیابان شهید کبار، ساختمان مدام، طبقه 2، واحد 5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه سلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه سلطانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فاطمه سلطانی
دکتر فاطمه سلطانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه سلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه سلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه سلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه سلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه سلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه سلطانی کجا است؟
دکتر فاطمه سلطانی 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه سلطانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه سلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه سلطانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه سلطانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه سلطانی از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه سلطانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه سلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه سلطانی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه سلطانیدکتر فاطمه سلطانی dr fatemeh soltani از دکترهای متخصص پزشک عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه سلطانی در شیراز، پل معالی آباد، ابتدای خیابان شهید کبار، ساختمان مدام، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه سلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136234729 , 09333788295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه سلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه سلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه سلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه سلطانی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه سلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.