دکتر احمدرضا طاهری

دکتر احمدرضا طاهری

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

28329
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، جنب درمانگاه بیمارستان بقیه الله، پلاک 206، مجتمع گلستان

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با باتجربه ومهربان

شوکت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی بود بسیار خوب راهنمایی کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا طاهریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا طاهری کجا است؟
دکتر احمدرضا طاهری 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا طاهری را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا طاهری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا طاهری چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا طاهری از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا طاهری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر احمدرضا طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا طاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا طاهریدکتر احمدرضا طاهری dr ahmadreza taheri از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر احمدرضا طاهری در تهران، خیابان ملاصدرا، جنب درمانگاه بیمارستان بقیه الله، پلاک 206، مجتمع گلستان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188059393 , 02188059392 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا طاهری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.