دکتر سید علا کاظمینی

دکتر سید علا کاظمینی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

گوارش و کبد
شیراز
%۹۸
پیشنهاد(از ۹۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اندسکوپی، کلونوسکوپی،فیبراسکن(میزان آسیب دیدگی کبد را مشخص میکند) 

آدرس وبسایت پزشک: alakazemeini.com

اینستاگرام: dr_alakazemeini

کد نظام پزشکی

۸۵۹۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک شهر، ساختمان مرکز پزشکی شهر طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • ارتش
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علا کاظمینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علا کاظمینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹۵ کاربر)

%۹۸
۹۳ کاربر از ۹۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

دکتر فوق تخصص گوارش بزرگسال هستند و زیر 15 سال ویزیت نمی کنند.

درصورت داشتن بیمه نیروهای مسلح در زمان اخذ نوبت از سایت حتما نوع بیمه خود را انتخاب کنید.

درصورت اخذ نوبت و عدم امکان مراجعه به مطب قبل از ساعت نوبت خود، حتما لغو نوبت از طریق سایت یا پشتیبانی سایت انجام دهید.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد

دکتر سید علا کاظمینی
دکتر سید علا کاظمینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علا کاظمینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علا کاظمینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علا کاظمینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علا کاظمینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علا کاظمینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علا کاظمینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علا کاظمینی کجا است؟
دکتر سید علا کاظمینی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علا کاظمینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علا کاظمینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علا کاظمینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علا کاظمینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علا کاظمینی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علا کاظمینی چه زمانی است؟
دکتر سید علا کاظمینی از روز یکشنبه 24 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علا کاظمینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علا کاظمینی چقدر است؟
تا کنون 95 نفر به دکتر سید علا کاظمینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علا کاظمینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علا کاظمینیدکتر سید علا کاظمینی dr seyyed ala kazemini از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید علا کاظمینی در شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک شهر، ساختمان مرکز پزشکی شهر طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علا کاظمینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306644 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علا کاظمینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علا کاظمینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علا کاظمینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علا کاظمینی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علا کاظمینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.