دکتر زهره چیت سازی

دکتر زهره چیت سازی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ ناباروری
شیراز

کد نظام پزشکی

110446
%78
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره چیت سازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره چیت سازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%78
7 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوب و با تجربه هستند. خیلی هم خوش برخورد و ‌مهربون هستند واقعا برای مریض وقت میزارن.

بی بی سکینه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

توصیه نمی کنم.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خیلی خوبی هستن و با آرامش به صحبت بیمار گوش میدن و با دقت مشکل بیمار رو بررسی میکنن عالی بودن واقعاااا

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم.

شمسعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با تجربه و عالی و با حوصله کامل جواب دادن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره چیت سازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره چیت سازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره چیت سازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره چیت سازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره چیت سازی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره چیت سازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره چیت سازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره چیت سازی کجا است؟
دکتر زهره چیت سازی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره چیت سازی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره چیت سازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره چیت سازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره چیت سازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره چیت سازی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره چیت سازی چه زمانی است؟
دکتر زهره چیت سازی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره چیت سازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره چیت سازی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر زهره چیت سازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره چیت سازی 4 از 5 است.

درباره دکتر زهره چیت سازیدکتر زهره چیت سازی dr zohreh chit sazi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهره چیت سازی در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه ۲، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره چیت سازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09375281353 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره چیت سازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره چیت سازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره چیت سازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره چیت سازی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره چیت سازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.