ساجد صالحی

ساجد صالحی

کارشناس گفتاردرمانی

مرودشت

کد نظام پزشکی

گ-1878

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

مرودشت، خیابان انقلاب، روبروی 20 متری موسوی، کوچه قنادی رحیمی

تلفن:09056510616

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ساجد صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ساجد صالحی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ساجد صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساجد صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ساجد صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ساجد صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت ساجد صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساجد صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ساجد صالحی کجا است؟
دکتر ساجد صالحی 1 مطب در مطب خیابان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ساجد صالحی را ببینید.
+
آیا ساجد صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساجد صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ساجد صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساجد صالحی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ساجد صالحی چه زمانی است؟
دکتر ساجد صالحی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ساجد صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ساجد صالحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ساجد صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ساجد صالحی 0 از 5 است.

درباره ساجد صالحیدکتر ساجد صالحی sajed salehi از دکترهای متخصص گفتاردرمانی مرودشت هستند. مطب ساجد صالحی در مرودشت، خیابان انقلاب، روبروی 20 متری موسوی، کوچه قنادی رحیمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ساجد صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09056510616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ساجد صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ساجد صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ساجد صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ساجد صالحی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ساجد صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.