فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی

فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی

کارشناس فیزیوتراپی

شیراز

درباره‌ی پزشک

معاینه و مشاوره رایگان می‌باشد.

🔰ارایه روش‌های نوین فیزیوتراپی با نوزده سال سابقه درمان درخشان

🔰دارای گواهینامه آزادسازی احشای شکمی و لگنی ( رحم، مثانه، مجاری ادراری، پروستات، تخمدان‌ها ) با درمان‌های دستی از دانشگاه جورجیای آمریکا.

 🔰دارای گواهینامه آزادسازی احشای شکمی ( کبد، کیسه صفرا، روده کوچک و بزرگ و معده) با درمان دستی از دانشگاه جورجیای آمریکا.

 🔰دارای گواهینامه ارزیابی دردهای مفاصل کمر، لگن و ران از دانشگاه جورجیای آمریکا.

🔰دارای گواهینامه ارزیابی و درمان دردهای گردن، دیسک گردن و شانه از دانشگاه جورجیای آمریکا.

🔰دارای گواهینامه ارزیابی، درمان و جااندازی اختلالات شانه، مچ دست، آرنج، مچ پا، مفصل ران با درمان دستی از ATMPT کانادا.

🔰دارای گواهینامه ارزیابی و درمان اختلالات درد کف لگن، بی‌اختیاری ادرار و اختلالات جنسی از دانشگاه جورجیای آمریکا.

🔰دارای گواهینامه ارزیابی و درمان کمردرد، دیسک کمر از موسسه مکنزی نیوزلند دارای گواهینامه ارزیابی، درمان و جااندازی اختلالات کمر، لگن و گردن از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران.

🔻درمان دردهای عضلانی و مفاصل با درمان‌های دستی. 

🔻درمان دیسک کمر و گردن و درمان فلج عصب صورت و آسیب عصب‌های محیطی با لیزر.

🔻درمان آسیب‌های ورزشی و خشکی مفاصل ناشی از شکستگی و دررفتگی ها و جراحی.

🔻درمان انحرافات ستون فقرات (قوز پشتی، گودی کمر، گردن جلوآمده).

🔻درمان خارپاشنه با شاک ویو.

🔻 جااندازی مفصل لگن و مهره‌های کمر و گردن.

⚜️لیزر تراپی

⚜️شاک‌ویو تراپی

⚜️درای ‌نیدلینگ

⚜️مگنت تراپی

⚜️ورزش درمانی پیشرفته

⚜️تکنیک دستی تخصصی

⚜️جااندازی تخصصی

کد نظام پزشکی

۱۹۵۹-ف

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات فیزیوتراپی آفتاب

آدرس:

شیراز، معالی آباد، جنب مجتمع پارمین، مجتمع آفتاب، طبقه 4، واحد 404

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فیزیوتراپی آفتاب
فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی
فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی

درباره فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی

فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی از دکترهای متخصص تخصص فیزیوتراپی شیراز هستند. مطب فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی در شیراز، معالی آباد، جنب مجتمع پارمین، مجتمع آفتاب، طبقه 4، واحد 404 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136364143 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از فیزیوتراپیست ابوالفضل فارسی تخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.