لیلا توتونچی

لیلا توتونچی

کارشناس ارشد روانشناسی

کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان
شیراز

کد نظام پزشکی

9627

درباره‌پزشک

مشاوره کودک و نوجوان، درمان بیش فعالی و نقص توجه، درمان اختلالات یادگیری، درمان وسواس، مشاوره خیانت های زناشویی و طلاق، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، پلاک 2

بیمه‌های طرف قرارداد

  • ایران
  • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران لیلا توتونچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از لیلا توتونچیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا توتونچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا توتونچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا توتونچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا توتونچی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا توتونچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا توتونچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا توتونچی کجا است؟
دکتر لیلا توتونچی 1 مطب در کلینیک روانشناسی و مشاوره آبان شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل لیلا توتونچی را ببینید.
+
آیا لیلا توتونچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا توتونچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا توتونچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا توتونچی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا توتونچی چه زمانی است؟
دکتر لیلا توتونچی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا توتونچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا توتونچی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به لیلا توتونچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا توتونچی 0 از 5 است.

درباره لیلا توتونچیدکتر لیلا توتونچی leyla totonchi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب لیلا توتونچی در شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، پلاک 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا توتونچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175375355-09172123090-07132291737 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا توتونچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا توتونچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا توتونچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا توتونچی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا توتونچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.