دکتر زهرا کامروان

دکتر زهرا کامروان

پزشک دندانپزشک

بندرعباس

کد نظام پزشکی

۱۶۶۱۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب اتوبوسرانی

آدرس:

بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، تقاطع اتوبوسرانی، ساختمان ارم، طبقه ۴، واحد ۲۶

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا کامروان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اتوبوسرانی
دکتر زهرا کامروان
دکتر زهرا کامروان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا کامروان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا کامروان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا کامروان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا کامروان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا کامروان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کامروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا کامروان کجا است؟
دکتر زهرا کامروان 1 مطب در مطب اتوبوسرانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا کامروان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا کامروان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کامروان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا کامروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا کامروان متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا کامروان چه زمانی است؟
دکتر زهرا کامروان از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کامروان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا کامروان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا کامروان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا کامروان 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا کامرواندکتر زهرا کامروان dr zahra kamravan از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک بندرعباس هستند. مطب دکتر زهرا کامروان در بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، تقاطع اتوبوسرانی، ساختمان ارم، طبقه ۴، واحد ۲۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا کامروان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633634382 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا کامروان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا کامروان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا کامروان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا کامروان پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا کامروان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.