دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
لیلا خسروی

لیلا خسروی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

28660

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

زوج درمانی

بهبود ارتقا روابط بین فردی

مشاوره قبل و بعد از ازدواج

خیانت و اعتیاد

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات دفتر مشاوره روانشناختی شکوفا

آدرس:

شیراز، خیابان تاچارا، جنب داروخانه دکتر شریفی، ساختمان لاوید، طبقه سوم، دفتر مشاوره روانشناختی شکوفا

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران لیلا خسروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از لیلا خسروی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دفتر مشاوره روانشناختی شکوفا
شیراز - شیراز، خیابان تاچارا، جنب داروخانه دکتر شریفی، ساختمان لاوید، طبقه سوم، دفتر مشاوره روانشناختی شکوفا


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو185,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا خسروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا خسروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا خسروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا خسروی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا خسروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا خسروی کجا است؟
دکتر لیلا خسروی 1 مطب در دفتر مشاوره روانشناختی شکوفا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل لیلا خسروی را ببینید.
+
آیا لیلا خسروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خسروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا خسروی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا خسروی چه زمانی است؟
دکتر لیلا خسروی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا خسروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا خسروی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به لیلا خسروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا خسروی 0 از 5 است.
درباره لیلا خسروی


دکتر لیلا خسروی leila khosravi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب لیلا خسروی در شیراز، خیابان تاچارا، جنب داروخانه دکتر شریفی، ساختمان لاوید، طبقه سوم، دفتر مشاوره روانشناختی شکوفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا خسروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09179421799,09374572439 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا خسروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا خسروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا خسروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا خسروی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا خسروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.