دکتر علیرضا کسایی

دکتر علیرضا کسایی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

119246
%90
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا کسایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا کسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%90
17 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوش برخورد و باتجربه ای هستن. پرسنلشون هم عالی

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پرسنل بسیار خوش برخورد و پزشک بسیار عالی و با حوصله

سیده فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

هم پزشك هم پرسنل واقعا عالي و خوش برخورد بودن، انقدر مهربون و مسئوليت پذير بودن كه به جرات ميتونم بگم همچين برخوردي اولين بار بود ميديدم، مهربون ترين منشي رو داره اين كلينيك💚

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی و کیفیت کارشون عالیه

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اصلا پیشنهاد نمیکنم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا کسایی
نوبت مطب کلینیک رادیولوژی شهر (دکتر علیرضا کسایی)
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - بلوار زند، روبروی هتل پارس، بین کوچه 45 و 47، جنب کیوسک بانک شهر، کلینیک رادیولوژی شهر (دکتر علیرضا کسایی)
اولین نوبت خالی: شنبه 1 اردیبهشت ساعت 09:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا کسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا کسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا کسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا کسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا کسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا کسایی کجا است؟
دکتر علیرضا کسایی 1 مطب در کلینیک رادیولوژی شهر (دکتر علیرضا کسایی) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا کسایی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا کسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا کسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا کسایی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا کسایی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا کسایی از روز شنبه 1 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا کسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا کسایی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر علیرضا کسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا کسایی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا کساییدکتر علیرضا کسایی dr alireza kasaee از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا کسایی در بلوار زند، روبروی هتل پارس، بین کوچه 45 و 47، جنب کیوسک بانک شهر، کلینیک رادیولوژی شهر (دکتر علیرضا کسایی) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا کسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317872 , 07132335575 , 09360217676 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا کسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا کسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا کسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا کسایی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا کسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.