دکتر فرهاد شاهیان

دکتر فرهاد شاهیان

تخصص بیهوشی

مراقبت های ویژه
شیراز

کد نظام پزشکی

91756
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم

تلفن:07132326672

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد شاهیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد شاهیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوش برخورد باحوصله و باتجربه هستند.

قمصور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

نادر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کامل/ عالیییی

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

راض بودم از مشاوره تلفنی ممنون.

پریوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ايشون بسيار صبور و با حوصله و باتجربه هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد شاهیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد شاهیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد شاهیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد شاهیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد شاهیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد شاهیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد شاهیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد شاهیان کجا است؟
دکتر فرهاد شاهیان 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد شاهیان را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد شاهیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد شاهیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد شاهیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد شاهیان متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد شاهیان چه زمانی است؟
دکتر فرهاد شاهیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد شاهیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد شاهیان چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر فرهاد شاهیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد شاهیان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد شاهیاندکتر فرهاد شاهیان dr farhad shahian از دکترهای متخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر فرهاد شاهیان در شیراز ،خیابان اردیبهشت ، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و صورتگر ، ساختمان فروردین ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد شاهیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326672 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد شاهیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد شاهیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد شاهیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد شاهیان متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد شاهیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.