دکتر منصوره رفیع نژاد

دکتر منصوره رفیع نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

45988

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، سمت شهدا، برج آرین

تلفن:02632285171

بیمه‌های طرف قرارداد

  • دی
  • ایثارگران
  • جانبازان
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره رفیع نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصوره رفیع نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره رفیع نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره رفیع نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره رفیع نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره رفیع نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره رفیع نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره رفیع نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره رفیع نژاد کجا است؟
دکتر منصوره رفیع نژاد 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره رفیع نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره رفیع نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره رفیع نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره رفیع نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره رفیع نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره رفیع نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصوره رفیع نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره رفیع نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره رفیع نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منصوره رفیع نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره رفیع نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر منصوره رفیع نژاددکتر منصوره رفیع نژاد dr mansoureh rafeinezhad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر منصوره رفیع نژاد در کرج، چهارراه طالقانی، سمت شهدا، برج آرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره رفیع نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632285171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره رفیع نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره رفیع نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره رفیع نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره رفیع نژاد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره رفیع نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.