دکتر حجت درخشان فر

دکتر حجت درخشان فر

تخصص کودکان و نوزادان

فلوشیپ اورژانس اطفال
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رییس اورژانس بیمارستان کودکان مفید
عضو آکادمی اطفال آمریکا
دوره تکمیلی مغز و اعصاب کودکان از بیمارستان کودکان فیلادلفیای آمریکا
عضو هییت علمی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی


انجام خدمات زیر درمطب:
ویزیت و چک آپ ماهانه
بررسی و پایش رشد و قد کودکان در مطب توسط متخصص تغذیه کودکان
انجام ختنه
کلیه موارد بیماریهای تب دار و اورژانس مانند تشنج ، ضربه های سر و شکستگی در کودکان
بیمارستانهای همکار: مفید - ایرانمهر

کد نظام پزشکی

۶۳۵۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی ، روبروی میرداماد ، کوچه بیان ، پلاک ۲۳ ، طبقه پنجم ، واحد ۱۴

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حجت درخشان فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حجت درخشان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر حجت درخشان فر
دکتر حجت درخشان فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حجت درخشان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حجت درخشان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حجت درخشان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حجت درخشان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت حجت درخشان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت درخشان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حجت درخشان فر کجا است؟
دکتر حجت درخشان فر 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حجت درخشان فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حجت درخشان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حجت درخشان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حجت درخشان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حجت درخشان فر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حجت درخشان فر چه زمانی است؟
دکتر حجت درخشان فر از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت درخشان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حجت درخشان فر چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر حجت درخشان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حجت درخشان فر 5 از 5 است.

درباره دکتر حجت درخشان فردکتر حجت درخشان فر dr hojjat derakhshanfar از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حجت درخشان فر در تهران ، خیابان شریعتی ، روبروی میرداماد ، کوچه بیان ، پلاک ۲۳ ، طبقه پنجم ، واحد ۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حجت درخشان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126700152 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حجت درخشان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حجت درخشان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حجت درخشان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حجت درخشان فر تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حجت درخشان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.