دکتر مسعود ثقفی نیا

دکتر مسعود ثقفی نیا

تخصص بیهوشی

تهران

کد نظام پزشکی

39423

درباره‌پزشک

رفع درد ستون فقرات - درد اندام ها و شانه ها - درد ناشی از سرطان - میگرن دستگاههای پیشرفته لیزر - رادیو فرکونسی RF استاروک Starvac لطفا در هنگام مراجعه ام آر آی، گرافی ها و آزمایشات را به همراه داشته باشید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران ، جردن. نرسیده به پل میرداماد. خیابان قبادیان غربی پلاک 9. کلینیک درد راد

تلفن:02188882424

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود ثقفی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود ثقفی نیا



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود ثقفی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود ثقفی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود ثقفی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود ثقفی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود ثقفی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ثقفی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود ثقفی نیا کجا است؟
دکتر مسعود ثقفی نیا 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود ثقفی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود ثقفی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ثقفی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود ثقفی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود ثقفی نیا متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود ثقفی نیا چه زمانی است؟
دکتر مسعود ثقفی نیا از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ثقفی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود ثقفی نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مسعود ثقفی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود ثقفی نیا 0 از 5 است.

درباره دکتر مسعود ثقفی نیا



دکتر مسعود ثقفی نیا dr masood saghafiniya از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر مسعود ثقفی نیا در تهران ، جردن. نرسیده به پل میرداماد. خیابان قبادیان غربی پلاک 9. کلینیک درد راد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود ثقفی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188882424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود ثقفی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود ثقفی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود ثقفی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود ثقفی نیا متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود ثقفی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.