دکتر سینا قاسمی

دکتر سینا قاسمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

111174
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

www.oxytocin.ir

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی ، دوراهی قلهک ، جنب بیمارستان ایرانمهر ، کوچه میری ، مجتمع پزشکان جهان مهر ، واحد ۴

تلفن:02126600456

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سینا قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سینا قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر قاسمی در امر روانکاوی و مشاوره بسیار ماهر و خبره هستند و کمک بزرگی به حل مشکلات زندگی میکنند

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یک جلسه ویزیت شدم برای شروع خوب بود

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخوردخیلی عالی بودقشنگ به حرفهامون گوش دادند خیلی خیلی راضی بودم.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بدون استرس و به راحتی تونستم مشکلم رو برای دکتر بیان کنم و ایشان به حرف های من گوش کردند و برخورد خیلی خوبی با من داشتند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سینا قاسمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سینا قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سینا قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سینا قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سینا قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سینا قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سینا قاسمی کجا است؟
دکتر سینا قاسمی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سینا قاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر سینا قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سینا قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سینا قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سینا قاسمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سینا قاسمی چه زمانی است؟
دکتر سینا قاسمی از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سینا قاسمی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سینا قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سینا قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سینا قاسمیدکتر سینا قاسمی dr sina ghasemi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سینا قاسمی در تهران ، خیابان شریعتی ، دوراهی قلهک ، جنب بیمارستان ایرانمهر ، کوچه میری ، مجتمع پزشکان جهان مهر ، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سینا قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126600456 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سینا قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سینا قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سینا قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سینا قاسمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سینا قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.