%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی آمریکا جراحی زیبایی صورت و بینی لیزر و آندوسکوپی سینوس بیمارستانهای همکار : بانک ملی، پارسیان، تندیس ، یاس سفید

کد نظام پزشکی

۳۶۸۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن (نلسون ماندلا)، بعد از چهار راه اسفندیار، بین عاطفی غربی و سعیدی، پلاک 154

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهریار نظری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهریار نظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جردن
ملاحظات

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب میباشد.

تماس با مطب از شنبه تا سه شنبه 5 تا 7 بعدازظهر می باشد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهریار نظری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر شهریار نظری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر شهریار نظری
دکتر شهریار نظری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهریار نظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهریار نظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهریار نظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهریار نظری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهریار نظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهریار نظری کجا است؟
دکتر شهریار نظری 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهریار نظری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهریار نظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار نظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهریار نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهریار نظری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهریار نظری چه زمانی است؟
دکتر شهریار نظری از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار نظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهریار نظری چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر شهریار نظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهریار نظری 5 از 5 است.

درباره دکتر شهریار نظریدکتر شهریار نظری dr shahryar nazari از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر شهریار نظری در تهران، جردن (نلسون ماندلا)، بعد از چهار راه اسفندیار، بین عاطفی غربی و سعیدی، پلاک 154 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهریار نظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122059591 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهریار نظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهریار نظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهریار نظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهریار نظری تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهریار نظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.