دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر احمد شجاعی

دکتر احمد شجاعی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

28377
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، نبش بوستان یکم ، پلاک ۲۰۷، واحد ۴

تلفن:02122853454

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران ، خیابان آذربایجان ، بین خوش و قصرالدشت ، پلاک ۸۷۷، مجتمع نگین ، واحد ۵

تلفن:02166862526

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد شجاعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد شجاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بودند من خیلی رلضی بودم و ایشان را به دوستانم معرفی می کنم.

علی اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر شجاعی پزشک و جراح بسیار ماهر و حاذقی هستند ما 15 سال هست که مریض ایشون هستیم، چشم پدر و مادر من رو چندین سال پیش جراحی کردند، بسیار خوب و رضایت بخش بود،،، من ایشون رو به چندین نفر از نزدیکان معرفی کردیم،،، همه اونها هم راضی بودند امیدوارم همواره پایدار و برقرار باشن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد شجاعی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاسداران
تهران - تهران، خیابان پاسداران، نبش بوستان یکم ، پلاک ۲۰۷، واحد ۴


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آذربایجان
تهران - تهران ، خیابان آذربایجان ، بین خوش و قصرالدشت ، پلاک ۸۷۷، مجتمع نگین ، واحد ۵


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد شجاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد شجاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد شجاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد شجاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد شجاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد شجاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد شجاعی کجا است؟
دکتر احمد شجاعی 2 مطب در مطب خیابان پاسداران و مطب خیابان آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد شجاعی را ببینید.
+
آیا دکتر احمد شجاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد شجاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد شجاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد شجاعی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد شجاعی چه زمانی است؟
دکتر احمد شجاعی از روز دوشنبه 25 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد شجاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد شجاعی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر احمد شجاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد شجاعی 5 از 5 است.
درباره دکتر احمد شجاعی


دکتر احمد شجاعی dr ahmad shojaei از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر احمد شجاعی در تهران ، خیابان آذربایجان ، بین خوش و قصرالدشت ، پلاک ۸۷۷، مجتمع نگین ، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد شجاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166862526 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد شجاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد شجاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد شجاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد شجاعی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد شجاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.